1

ORLIĆI PRETRPELI PORAZ U SAMOM FINIŠU: Danska nosi bodove iz Srbije!

Objavljeno: 20.03.24 u 18:21

Loš start kvalifikacija za ‘Orliće’.

Srbija je danas u okviru prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo dočekala selekciju Danske. Pored ove dve reprezentacije, tu su još Portugal i Grčka. Današnji meč pripao je gostima iz Danske, konačnim rezultatom 1:3.

Povela je gostujuća selekcija preko Andreasen u 21. minutu utakmice, da bi ‘Orlići’ izjednačili na samom startu drugog poluvremena.

Egal je bio sve do same završnice, kada je Danska sa dva pogotka u samoj završnici uspela da stigne do pobede, 1:3. Drugi gol postigao je ponovo Andreasen, dok je treći pogodak postigao Švartau.