6FOTO: Printscreen/X

TEŠKO DA MOŽE BOLJE OD OVOGA: Edvards izveo jedno od najbrutalnijih zakucavanja u NBA! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.24 u 10:25

Au…

Košarkaši Minesota Timbervulvsa još jednom potvrdili da su hit aktuelne sezone u NBA porazivši Jutu Džez rezultatom 114:104 u „Delta Centru“.

Gosti su uspeli da anuliraju zaostatak od petnaest poena koji su imali na kraju prve četvrtine (37:22), i do kraja treće četvrtine gledali smo izjednačen meč (83:83).

Upravo u tim trenucima, možda je zabeležen i potez večeri! Entoni Edvards je pokazao svoje atletske sposobnosti kao nikada do sada.

Bek Minesote se otrčao sa linije za slobodna bacanja, gotovo preskočio Džona Kolinsa i moćno zakucao loptu u koš. Prilikom ovog poteza nenamerno je udario protivnika kolenom u glavu, što je zahtevalo neko vreme da se protivnik oporavi.