1

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Mladost Lucani and Partizan at stadium SRC “Rados Milovanovic” on March 17, 2024 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN GUBI U LUČANIMA: Mladost šokirala crno-bele u poslednjem minutu prvog dela! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.24 u 14:21

Crno-beli će morati bolje ukoliko žele da dođu do sva tri boda

Fudbaleri Partizana gostuju u Lučanima ekipi Mladosti u okviru 26. kola Superlige Srbije.

Nakon prvih 45 minuta crno-beli gube sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Petar Bojić u poslednjem minutu prvog dela.

Partizan je imao nekoliko šansi u prvom poluvremenu, u kojima su se pre svih nalazili Samed Baždar, Gajas Zahid i Goh, ali nisu uspeli da ih pretvore u golove.

Ipak, nedovoljno su bili opasni igrači Igora Duljaja za nešto više, pa je tim iz Lučana sve to kaznio u poslednjem minutu prvog dela.

Partizan mora mnogo bolje u drugom poluvremenu ukoliko želi da dođe do trijumfa.