Uros Plavsic (L) celebrates after winning the Aba League Season 2023-2024 match between Mega and Partizan at Ranko Zeravica Hall on October 23, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

MEGINI KLINCI UPISALI I ČETVRTU U NIZU: Veliki preokret i važan trijumf nad Studentima! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.24 u 15:08

Mega je poslednji period dobila 24:8

Košarkaši Mege upisali su četvrtu pobedu u nizu, nakon što su na svom terenu savladali Studentski centar rezultatom 88:79 u meču 23. kola ABA lige.

Od početka meča, viđen je izjednačen tok igre, ali su gosti uspeli da nametnu svoj ritam do poluvremena, stekavši prednost od 52:40.

Međutim, u drugom poluvremenu, igrači trenera Marka Baraća zaigrali su bolje, sustigli zaostatak, da bi u poslednjoj četvrtini usledio potpuni preokret.

Mega je u poslednjih deset minuta „zatvorila“ sve prilaze košu i ovaj period igre dobila sa 24:8, čime je osigurala još jednu pobedu.