Feđa Dudić (FOTO: Starsport)

DUDIĆ: ‘Teško je igrati protiv Zvezda na njenom terenu sa deset igrača!’ (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.24 u 19:15

‘Na početku drugog poluvremena je došao crvenu karton, koji nas je presekao.’

Fudbaleri Radničkog 1923 pretpeli su prvi poraz u ovom delu sezone od Crvene zvezde sa ubedljivih 5:0 u okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Trener tima iz srca Šumadije, Feđa Dudić je za Arenu Sport istakao da je teško igrati sa deset igrača protiv ekipe kao što je aktuelno šampiona države i da ih je to poremetilo.

-Imali smo loš ulazak u utakmicu, prilimi smo gol u prvih 15 minuta. Prepali smo se svega, atmosfere… Odigrali smo korektni u finišu povremena, onda na početku drugog poluvremena je došao crvenu karton, koji nas je presekao bilo je teško igrati. Bilo je teško igrati protiv Zvezda na njenom terenu sa deset igrača – istakao je Dudić.