4

VOJVODINA SLAVI NJEGOŠA PETROVIĆA: Bivši fudbaler Zvezde presudio Novom Pazaru! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.24 u 22:33

Važan trijumf za „staru damu“

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Novi Pazar na „Karađorđu“ rezultatom 1:0 golom Njegoša Petrovića u 85. minutu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde time je krunisao inicijativu „lala“ u poslednjih dvadesetak minuta meča, istovremeno oslobađajući se velikog tereta – ovo mu je bio prvi gol posle 14. maja 2021. godine.

Velike zasluge za gol idu i na račun Vukanovića, ali i „na dušu“ Siseu, kome je ofanzivac Novosađana oduzeo loptu na tridesetak metara od gola, munjevito proigrao Kempbela, a ovaj Petrovića, za mat gostiju.

Ekipi Božidara Bandovića ovo je bila treća uzastopna pobeda, dok je Novi Pazar upisao novi neuspeh u drugom delu sezone.