0

REAL KORAK BLIŽI TITULI: Dva gola Vinisijusa za novi ubedljivi trijumf Madriđana! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.24 u 20:00

Kraljevi sigurni

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima Osasunu sa 4:2 (2:1), u meču 29. kola španske Primere.

Krenulo je furiozno na „El Sadaru“, jer je Vinisijus posle velike greške Alehandra Katene doveo Real u vođstvo u četvrtom, a već u šestom je Ante Budimir izjednačio.

Ipak, već u 18. minutu bilo je 1:2, jer je Dani Karvahal na vrlo neobičan način pogodio nebranjenu mrežu tima iz Pamplone.

Trijumf „kraljeva“ potvrdio je Brahim Dijaz u 61. minutu, a pečatirao ga je Vinisijus svojim drugim golom u 64. minutu.

Do kraja meča samo je Iker Munjoz u prvom minutu sudijske nadoknade vremena postigao gol za konačnih 2:4.