0

RADNIK U SVE VEĆEM PROBLEMU: IMT minimalcem savladao Surduličane! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.24 u 17:15

Ekipa Nebojše Jandrića bolja od ‘fenjeraša’.

Fudbaleri IMT-a Radnika iz Surdulice odmerili su snage danas od 14 časova u okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na jugu zemlje. ‘Traktoristi’ su pobedili minimalnim rezultatom 1:0 i nastavili borbu za opstanak u domaćem šampionatu, dok su izabranici Dušana Đorđevića u sve veće problemu.

Posebno u prvom poluvremenu, nije to bila preterano sadržajna utakmica. U nastavku je presudio Aleksandar Lutovac. Dvadesetak minuta pre kraja, nekadašnji igrač Partizana je posle kiksa golmana Ranđelovića bio priseban i doneo vredna tri boda ekipi sa Novog Beograda.

IMT se sada nalazi na 12. mestu sa 27 bodova i u narednom kolu igraju protiv Železničara iz Pančeva. Sa druge strane Radnik je ubedljivo poslednji i ima 14 boda, a sledeći rival im je ekipa Vojvodine.