0

KAKVA UTAKMICA U SUBOTICI: Šest golova, crveni karton – Čitav plen ide u Bačku Topolu! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.24 u 20:23

Izuzetno zanimljiv meč na severu naše zemlje

Spartak je večeras u Subotici dočekao ekipu TSC-a u jednom pravom ‘vojvođanskom’ derbiju, koji nam je pružio apsolutno sve. Slavili su gosti sa 2:4, ali ova pobeda je bila sve samo ne lagana.

Nakon prvih 45 minuta TSC je imao prednost od 0:2. Golove su postigli prvo Radin, a potom i Ćirković. Početkom drugog dela susreta poveli su gosti i sa 0:3, pogotkom Jovanovića. Tada se činilo da je sve gotovo, ali je Spartak uspeo da se izdigne i napravi veliki problem gostima.

Prvo je na 1:3 smanjio Mijić, da bi za 2:3 precizan bio Ubiparip Vojo. Ipak, momentum Spartaka ‘presekao’ je crveni karton koji je dobio Martinović.

Nije uspeo domaćin da se izbori sa igračem manje, pa je u 73. minutu Ćirković svojim drugim pogotkom postavio konačnih – 2:4.