0

RONALDO SA PENALA REŠIO DERBI: VAR je imao pune ruke posla! (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.24 u 23:51

Derbi je pružio mnogo toga, ali manjkalo je golova.

U okviru 24. kola prvenstva Saudijske Arabije, gledali smo derbi Al Ahlija i Al Nasra. Utakmica prepuna uzbuđenja okončana je samo jedni pogotkom i pobedom gostujućeg tima – 0:1.

Kristijano Ronaldo zatresao je mrežu gostiju u 45. minutu susreta, ali je taj pogodak poništen. Isti scenarijo viđen je u 60. minutu utakmice, ali na drugoj strani terena, kada je VAR poništio gol brazilskog napadača Roberta Firmina.

Čovek odluke bio je Ronaldo, koji je sa bele tačke doneo pobedu svom timu u 69. minutu utakmice.

Ovom pobedom Al Nasr je nastavio da prati Al Hilal koji suvereno drži vrh tabele, dok je Al Ahli treći.