0

PAOK SA PET GOLOVA VRATIO DINAMO U ZAGREB: Živković strelac u velikoj pobedi Grka nad Hrvatima! (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.24 u 20:51

Veliki i ubedljiv trijumf kluba iz Soluna

U meču osmine finala Lige konferencija, zagrebački Dinamo doživeo je pravi fijasko! PAOK je pobedio Dinamo sa 5:1 (3:0) i nadoknadio 0:2 iz prve utakmice.

U Solunu, domaći su stvorili pravi pakao za goste. Navijači grčkog velikana napravili su atmosferu za pamćenje, a fudbaleri su igrali kao u transu. Šanse su se ređale kao na traci i bilo je samo pitanje trenutka kada će početi goleada.

Baba, Sučić i Tomas su od 27. do 42. minuta postigli golove, potpuno preokrenuvši stvari u ovom dvomeču! PAOK je na poluvreme otišao sa ubedljivih 3:0, a mogao je da postigne još nekoliko golova protiv nemoćnog Nevistića.

Dinamo se trgnuo u nastavku i brzo smanjio na 3:1, ali to je bilo sve što su mogli! Kouliriakis je golom u 74. minutu vratio domaćem timu tri gola prednosti.

Zagrepčani su napadali do kraja, čak su postigli još jedan gol, ali je on poništen nakon intervencije VAR arbitra.

Andrija Živković je stavio tačku na ovu veliku pobedu PAOK-a u poslednjem minutu sa bele tačke!