1

VOJVODINA KROZ „IGLENE UŠI“ DO TRI BODA NA GOSTOVANJU: Javor u Ivanjici bolji od „fenjeraša“ (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.24 u 21:56

Zanimljive mečeve gledali smo u Ivanjici i Beogradu

Odigrane su poslednje dve utakmice današnjeg programa u Superligi Srbije, a pobede su odnele ekipe Javora i Vojvodine.

Večeras su fudbaleri Javora u Ivanjici pobedili ekipu Radnika rezultatom 2:1 (2:0) u meču 25. kola Superlige Srbije.

Luka Gojković je postigao gol za Javor u četvrtom minutu, dok je Lazar Mićić bio strelac u 32. minutu. Mihailo Oreščanin je postigao jedini gol za tim iz Surdulice u 83. minutu.

U narednom, 26. kolu, Javor će gostovati Železničaru, dok će Radnik u Surdulici dočekati IMT.

U poslednjoj utakmici dana, fudbaleri Vojvodine savladali su na krovu TC Stadion ekipu IMT-a sa 3:1 (1:0)

Gosti su do prednosti stigli već u 10. minutu, kada je Lambulić postigao autogol. Do kraja prvog dela Vojvodina je postigla još dva pogotka, ali su oba poništena zbog ofsajda.

U 59. minutu „stara dama“ dolazi do duple prednosti, a pogodak je postigao Kaleb Seri na asistenciju Andrije Radulovića

Domaćin je u 72. minutu dobio crveni karton, kada je isljučen Filip Rogić, ali to ih nije omelo da postignu pogodak svega 11 minuta kasnije. U strelce se ukupno 12. put ove sezone upisao mladi napadač Marko Luković.

Bilo je uzbuljivo do kraja utakmice, a konačan rezultat postavio je Seri u nadoknadi vremena.