NOVO IZNENAĐENJE NA INDIJAN VELSU: Nakon Novaka, ispao još jedan od najboljih na svetu! (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.24 u 21:31

Čeh u narednoj rundi čeka pobednika meča Šelton – Siner

Grčki teniser Stefanos Cicipas završio je svoje učešće na ovosezonskom ATP Mastersu u Indijan Velsu.

Grk je poražen od češkog tenisera Jiržija Lehečke rezultatom 2:0. Čeh je dominirao od samog početka, što je krunisao pobedom.

Tokom prvog seta, Lehečka je iskoristio prilike u trećem i petom gemu, i došao do dva brejka, čime je poveo sa 6:2.

U drugom setu, bio mu je dovoljan samo jedan brejk, ostvaren u trećem gemu, da bi osvojio set sa 6:4 i izborio plasman u četvrtfinale.

Tamo će se sastati sa pobednikom duela između Bena Šeltona i Janika Sinera.