0

BARSELONA IDE U ČETVRTFINALE LIGE ŠAMPIONA: Ćavijeva četa srušila aktuelnog šampiona Italije! (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.24 u 22:57

Barsa ide dalje

Fudbaleri Barselone plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona savladavši na domaćem terenu ekipu Napolija – 3:1 (2:1).

Nakon prvog meča u Napulju rezultat je bio nerešen (1:1), pa smo danas mogli i da očekujemo spektakl, što smo i dobili.

Barsa je sa brza dva gola u 15., odnosno, 17. minutu stigla do dva gola prednosti i potpuno šokira Napoli. Strelci za Ćavijev tim bili su Fermin Lopez i Žoao Kanselo.

Ipak, nije se predao gost, a jako bitno za njih je bilo da postignu pogodak do kraja prvog dela, u čemu su i uspeli. Rahmani zatresao je mrežu Katalonaca u 30. minutu nakon asistencije Politana.

U drugom delu gledali smo veliku bitku dva tima, Napoli nije iskoristio svoje šanse i Barselona je uspela to da kazni.

Konačan rezultat utakmice postavio je Robert Levandovski, kada je u 83. minutu sproveo loptu u mrežu.