Košarka

APSOLUTNA DOMINACIJA: Jokićeva fenomenalna partija, za preokret i pobedu Denvera!

Objavljeno: 12.03.24 u 08:45

Nastavlja da dominira najjačom ligom na svetu.

Noćas se oko dva sata ujutru po našem vremenu odigrala utakmica između Denver Nagetsa i Toronto Reptorsa. Sa jedne strane Nikola Jokić, dok je sa druge bio Darko Rajaković.

Iako je prvo poluvreme pripalo gostima zbog sjajne druge deonice, noćas je slavio domaćin, rezultatom 125:119. Oni su u drugom poluvremenu na krilima veoma raspoloženog Nikole Jokića došli do preokreta i pobede.

Nikola Jokić meč je okončao sa 35 poena, 17 skokova i 12 asistencija, a pratio ga je Marej sa 26 poena i 12 asistencija, a dvocifreni su još bili Gordon i Porter sa po 19 poena.

Kod Toronta najbolji je bio Beret sa 26, Olinjik je dodao 24, dok je Dik upisao 17 poena.