0

JOVELJIĆ OD TRAGIČARA DO HEROJA: Mladi napadač se ozbiljno nameće Piksiju pred EURO! (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.24 u 10:32

Novi gol Srbina u MLS

Los Anđeles Galaksi je gostovao Nešvilu, a srpski fudbaler, Dejan Joveljić, nastavio je da pruža odlične partije na početku sezone. Meč je završen rezultatom 2:2, a bivši napadač Crvene zvezde upisao se u strelce.

U trećem kolu MLS-a, postigao je gol, i sada je na učinku od tri gola uz jednu upisanu asistenciju.

Joveljić je mogao biti tragičar svog tima pošto nije uspeo da iskoristi jedanaesterac u 18. minutu. Domaćin je stigao do prednosti u 54. minutu, a zatim i do drugog gola u 58. minutu.

Rikard Puih je smanjio na 2:1 u 67. minutu, dok je konačan rezultat postavio Srbin u 82. minutu.

U ranoj fazi sezone, Joveljić se nalazi na vrhu liste strelaca, i ukoliko nastavi sa sličnim učinkom, ozbiljno će se nametnuti selektoru Srbije, Draganu Stojkoviću, pred Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.