0

VELIKA TRI BODA OSTAJU U PANČEVU: Radnički bez bodova ostao u finišu susreta! (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.24 u 22:31

Preokret u drugom poluvremenu.

Fudbaleri Železničara iz Pančeva danas je na svom terenu dočekao niški Radnički u okviru 24. kola Superlige Srbije. Iako je ova utakmica bila u ‘senci’ večitog derbija, koji je završen pred start ovog duela, oni koji su pratili utakmicu u Pančevu, imali su šta i da vide.

Poveo je domaćin preko iskusnog beka Stefana Hajdina u 31. minutu susreta. Ipak, do kraja poluvremena Radnički je stigao do preokreta.

Prvo je pogodio Vanja Ilić u 37. minutu utakmice, da bi svega nekoliko minuta kasnije sa bele tačke bio precizan Mesarović.

Čuvali su gosti tu prednost, ali je ‘salva’ napada Železničara urodila plodom u završnici meča. Svojim drugim golom na utakmici, Hajdin je poravnao rezultat, da bi Lakićević u 91. minutu susreta postavio konačnih 3:2.