0

BAJERN I PSŽ OPRAVDALI ULOGE FAVORITA: Kejn i Embape veoma raspoloženi! (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.24 u 22:58

Pobeda koja će najviše značiti treneru Tuhelu, jer je pre utakmice bio pred otkazom.

Bajern je večeras na Alijanc areni dočekao Lacio u okviru revanš susreta nokaut faze Lige šampiona. Prvi meč dobili su italijani sa 1:0, ali je Bajern večeras stigao do preokreta.

Mrežu Lacija načeo je Kejn pogotkom u 38. minutu utakmice, da bi neposredno pre odlaska na odmor, Miler povisio na 2:0. Prolaz dalje ‘zacementirao’ je Kejn svojim drugim pogotkom u 66. minutu susreta.

Pari Sen Žermen je na gostovanju Real Sosijedadu samo potvrdio svoj prolaz u narednu fazu takmičenja. Oni su prvi meč dobili sa 2:0, a isti rezultat je bio i večeras tokom većeg dela susreta. Oba pogotka postigao je Kilijan Embape za goste, dok je počasni pogodak za španski klub postigao je Merino-