0

TSC Backa Topola - Crvena Zvezda, Superliga Srbije. Backa topola, Srbija Mart 2, 2024. (photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT)

(POLUVREME) TSC – CRVENA ZVEZDA: Crveno-beli vode posle Kangine realizacije jedanaesterca

Objavljeno: 02.03.24 u 16:48

Vode gosti u Bačkoj Topoli.

Fudbaleri Crvene zvezde od 16.00 časova gostuju u Bačkoj Topoli ekipi TSC-a. Crveno-belima je ovo najteže gostovanje do plej-ofa, a pobedom bi praktično ušli na najbolji mogući način u nedelju večitog derbija.

TOK MEČA:

Od samog starta meča fudbaleri Crvene zvzede su dominantniji. Nametnuli su svoj tempo i ritam, a prvu šansu za vođstvo crveno-beli su imali u 8. minutu, kada je prečka spasila TSC od Kangine bombe.

Od sredine prvog poluvremena igrači TSC-a pokazali su da žele da se nadigravaju.

U 27. minutu povredio se Aleksandar Dragović, zbog čega je morao da napusti igru, a umesto njega na teren je ušao Naser Điga.

Sporna situacija dogodila se u 29. minutu, kada je oboren Kanga. nakon što je pogledao ponovljeni snimak, Milan Ilić dosudio je penal za Crvenu zvezdu, a Lulić je dobio žuti karton.

Igrač nad kome je dosuđen penal, preuzeo je odgovornost i pogotkom sa bele tačke doneo je Zvezdi prednost od 1:0.

Novi problemi za crveno-bele. Povredio se i Lučić, umesto njega gledamo Stamenića na terenu.

Poznati su i sastavi, a praktično su oba trenera izvela svoje najjače oružje.

TSC (4-3-3): Ilić – Krstić, Pejić, Antonić, Petrović – Milosavljević, Vulić, Đakovac – Jovanović, Pantović, Ćirković.

CRVENA ZVEZDA (3-4-2-1): Glazer – Dragović, Spajić, Rodić – Bukari, Hvan, Mijailović, Lučić – Kanga, Ivanić – Endiaje.