0

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Partizan and Zeleznicar Pancevo at stadium FK Partizan (JNA) on March 02, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN – ŽELEZNIČAR: Crno-beli demonstriraju silu nad Pančevcima (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.24 u 19:19

Crno-beli gaze Železničar.

Fudbaleri Partizana dočekali su ekipu Železničara iz Pančeva u 18.30 časova u okviru 23. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su trenutno lideri na tabeli sa 56 poena, dok su Pančevci pretposlednji sa 19 poena.

PRVO POLUVREME:

Silovito su krenuli fudbaleri Partizana u ovaj meč i već u 7. minutu poveli golom Baždara.

U 11. minutu crno-beli su imali sjajnu šansu da dupliraju vođstvo. Goh je prevario golmana gostiju, ali je loptu na putu ka mreži zaustavio Stojković.

Gosti u 20. minutu stižu do izjednjačenja golom Hajdina koji je glavom matirao nemoćnog Krunića.

Železničar u 23. minutu propuštaju veliku šansu, kada šut glavom Romanića odlazi pored stative. U 27. minutu Baždar promašuje nemoguće, prvo mu je Mijatović odbrani zicer, a zatim kada se lopta vratila do njega, promašio je praznu mrežu.

Međutim, Baždar u 29. minutu ispravlja grešku i postiže gol za novo vođstvo Partizana.

Nakon VAR intervencije u 34. minutu dosuđen je penal za Partizan, a Natho pogotkom sa bele tačke povećava prednost crno-belih. Sada je rezultat 3:1 za domaće.

SASTAVI:

Partizan: Krunić – Stojković, Filipović, Kovačević, Antić – Zahid, Ovusu – Kalulu, Natho, Goh – Baždar.

Železničar: Mijatović – Endiaje, Obradović, Stanković, Konatar – Jovanović, Knežević, Đorđević, Romanić, Hajdin – Ignjatijev.