1

TSC Backa Topola - Crvena Zvezda, Superliga Srbije. Backa topola, Srbija Mart 2, 2024. (photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT)

CRVENA ZVEZDA NEMILOSRDNA U TOPOLI: Crveno-beli odnei tri boda u gostima (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.24 u 17:58

Četa Vladana Milojevića bila je neumoljiva.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u gostima ekipu TSC-a rezultatom 1:3 u okviru 23. kola Superlige Srbije.

PRVO POLUVREME:

Od samog starta meča fudbaleri Crvene zvzede su dominantniji. Nametnuli su svoj tempo i ritam, a prvu šansu za vođstvo crveno-beli su imali u 8. minutu, kada je prečka spasila TSC od Kangine bombe.

Od sredine prvog poluvremena igrači TSC-a pokazali su da žele da se nadigravaju.

U 27. minutu povredio se Aleksandar Dragović, zbog čega je morao da napusti igru, a umesto njega na teren je ušao Naser Điga.

Sporna situacija dogodila se u 29. minutu, kada je oboren Kanga. nakon što je pogledao ponovljeni snimak, Milan Ilić dosudio je penal za Crvenu zvezdu, a Lulić je dobio žuti karton.

Igrač nad kome je dosuđen penal, preuzeo je odgovornost i pogotkom sa bele tačke doneo je Zvezdi prednost od 1:0.

Novi problemi za crveno-bele. Povredio se i Lučić, umesto njega gledamo Stamenića na terenu.

Poznati su i sastavi, a praktično su oba trenera izvela svoje najjače oružje.

DRUGO POLUVREME:

Crveno-beli su u 55. minutu imali veliku šansu kada je Bukari loptu poslao u spoljnu stranu mreže.

U 60. minutu Jovanović je iz nezgodne situacije uputio šut ka golu crveno-belih, ali je Glazer odlično reagovao.

Ipak, samo minut kasnije domaćin stiže do izjednačenja golom Pantovića

Međutim, već u 63. minutu gosti ponovo prelaze u vođstvo golom Bukarija

U 84. minutu ekipa Crvene zvzede uvećava preednost sa bele tačke golom Hvange. Naime, do jedanaesterca je došlo tako što je Antonić odgurnuo Olajinku sa obe ruke, a sudija nije imao dilemu.