0

MILAN SAVLADAO LACIO: Čak tri crvena kartona za domaćina! (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.24 u 23:37

Ovo se zaista retko viđa.

Ekipa Lacija je na svom terenu dočekala Milano u okviru 27. kola italijanskog šampionata. Gledali smo izuzetno ‘vatren’ duel iz kog su gosti izašli kao pobednici, slavivši minimalnim rezultatom – 0:1.

Jedini pogodak na meču postigao je Okafor u 88. minutu susreta, na oduševljenje svih navijača ‘Rosonera’. Utakmicu su ipak obeležili fudbaleri Lacija, koji su dobili čak tri crvena kartona.

U 57. minutu susreta drugi žuti karton dobio je Pelegrini pa je Lacio ostao sa 10 igrača na terenu. Igrao se 94. minut kada je Marušić zbog raspravljanja sa arbitrom dobio direktan crveni karton, da bi potom i Genduzi u 98. minutu dobio direktan crveni karton.