0

ROMA JURIŠA KA LIGI ŠAMPIONA: Dibala upisao het-trik, Svilar sprečio Torino da napravi čudo u Rimu! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.24 u 22:20

Vučica traži šansu za plasman u elitu

U uzbudljivom duelu između Rome i Torina, fudbaler Paolo Dibala istakao se het-trikom, vodeći svoj tim do pobede rezultatom 3:2. Dinamična utakmica pružila je pet golova i mnogo uzbuđenja za navijače.

Paolo Dibala je započeo golijadu u 42. minutu, postigavši prvi gol iz penala. Međutim, Torino je brzo odgovorio, a Zapata je u 44. minutu doneo izjednačenje na asistenciju Belanove.

U drugom poluvremenu, Dibala je ponovo briljirao, postigavši golove u 57. i 69. minutu, čime je kompletirao het-trik i doneo značajnu prednost svojoj ekipi. Autogol Hujsena u završnici doneo je dodatnu dramu, ali je vreme bilo saveznik Rome, koja je zadržala prednost.

Srpski golman Mile Svilar, uprkos primljenim golovima, imao je ključnu ulogu sa četiri odbrane, sprečavajući Torino da napravi iznenađenje protiv Rome.

Sa ovom pobedom, Roma zauzima 6. mesto na tabeli sa 44 boda, dok Torino stoji na 10. poziciji sa 36 bodova.