0

NAJBOLJI NA SVETU DOVEO SINA DA GLEDA MESIJA: Joveljić „upropastio doživljaj“ malom Stefanu (VIDEO) (FOTO)

Objavljeno: 26.02.24 u 08:13

Susret srpskih legendi usred SAD-a

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija i Intera iz Majamija odigrali su izjednačenu utakmicu sa konačnim rezultatom 1:1, a strelci su bili Dejan Joveljić i Lionel Mesi. Među posmatračima uživali su Novak Đoković, njegov sin Stefan i Vlade Divac.

View this post on Instagram

A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Buran je bio tok meča. Puig je propustio penal za domaćine u 13. minutu, ali je Joveljić uspeo da ispravi situaciju u 75. minutu postigavši gol nakon odlične akcije i odbitka. Međutim, Galaksi je morao da se suoči sa izazovom igranja sa igračem manje nakon što je dobio drugi žuti karton u 87. minutu

Lionel Mesi je bio ključni igrač Intera, postigavši gol u 92. minutu nakon asistencije Albe, što je rezultiralo podelom bodova.

Sve to su sa tribina ispratili Vlade Divac i Novak Đoković, koga sada čeka američki deo sezone.

Ovo je bila prva utakmica za Galaksi u sezoni MLS-a, dok je za Inter bila druga, nakon pobede od 2:0 protiv Rial Solt Lejka.