0

BEZ SRBA NE BI BILO NI TITULE: Al Hilal na srpski pogon hita ka peharu za prvaka zemlje! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.24 u 17:06

Odlično izgleda srpski tandem u Saudi ligi.

Fudbaleri Al Hilala slaivli su na gostovanju Al Efiaku, a konačan rezultat iznosio je 0:2 za najveći klub ove države.

Prvi pogotak na meču postigao je srpski fudbaler, Sergej Milinković-Savić, pet minuta pre kraja prvog poluvremena.

Drugi gol je došao svega pet minuta kasnije, kada je asistent bio Aleksandar Mitrović, a mrežu je tresao Al Dosari.

U nastavku praktično nije bilo većih uzbuđenja, niti prilika za gol.

Al Hilal je nakon ove pobede i dalje prvi, sa sedam bodova više od Al Nasra, dok je Etifak na osmom mestu u samom srcu tabele.