Matheus Bonifacio Saldanha (L) celebrates after scoring a goal with Nemanja Nikolic and Svetozar Markovic during the Mozzart Super Liga Season 2023/2024 match between Javor Ivanjica and Partizan at stadium kraj Moravice on February 10, 2024 in Ivanjica, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

SUSPENDOVANI FUDBALER PARTIZANA POSLAO JAKU PORUKU: Evo šta je poručio napadač!

Objavljeno: 24.02.24 u 20:38

Crno-beli uspeli da pobede, napadač slavi.

U okviru 22. kola Mozzart Bet Superliga Srbije od 13:45 u Surdulici odmerili su snage fudbaleri Radnika Partizana, a rezultat je ostao u senci reakcije Crvene zvezde.

Izabranici Igora Duljaja su ostvarili pobedu na teškom gostovanju minimalnim rezultatom 2:1, a strelac jedinog gola bio je Svetozar Marković u 70. minutu i Samita Baždara u 93. minutu, dok je za domaće sa bele tačke bio precizan Damir Šovšić u 95. minutu.

Nakon pobede oglasio se i suspendovani fudbaler Partizana, za ovaj meč, Taki Nikolić, koji je kratko prokomentarisao važnu pobedu.