0

ROMERO ODUZEO SLAVU ATLETIKU: Madriđani nisu uspeli da savladaju ubedljivo poslednju ekipu

Objavljeno: 24.02.24 u 23:47

Atletiko se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 52 boda.

Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su nerešeno (2:2) na gostujućem terenu protiv ekipe Almerije u 26. kolu Primere

Anhel Korea postigao je vodeći gol za Atletiko u drugom minutu meča, a izjednačio je Luka Romero u 27. minutu.

Rodrigo de Paul je u 57. minutu doneo novu prednost Madriđanima, ali je konačan rezultat svojim drugim golom na utakmici postavio je Romero u 64. minutu.

Atletiko se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 52 boda, dok je Almerija jedina ekipa bez pobede i posle devetog remija sa devet bodova zauzima poslednje mesto na tabeli.