0

(POLUVREME) ZVEZDA RAZBIJA ČUKARIČKI: Kanga se bele tačke i Šerif probili bedem Brđana!

Objavljeno: 24.02.24 u 16:50

Sigurna igra šampiona na Marakani

Fudbaleri Crvene zvezde na svom stadionu igraju meč 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe Čukaričkog, a rezultat je 2:0.

Već na samom startu meča gosti za Banovog brda su skrivili penal, koji je u 9. minutu u pogodak pretvorio iskusni Gelor Kanga.

Crvena zvezda uspeva da duplira prednost majstorijom Šerifa Endijajea u 36. minutu. Sjajan pas je uputio Hvang, a napadač šampiona Srbije je zaobišao golmana Čukaričkog i smestio loptu u mrežu.

Crvena zvezda je tako napravila veliki korak ka pobedi u meču, koji je označen kao derbi 22. kola srpskog prvenstva.