1

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Radnik Surdulica and FK Partizan at stadium Gradski stadion Surdulica on Febryary 24, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

OVAJ DETALJ JE ŠOKIRAO CRVENU ZVEZDU: Pogledajte odluku sudije u korist Partizana koja je zapalila srpski fudbal! (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.24 u 19:27

Ko je u pravu u ovoj situaciji?!

U okviru 22. kola Mozzart Bet Superliga Srbije od 13:45 u Surdulici odmerili su snage fudbaleri Radnika Partizana, a rezultat je ostao u senci reakcije Crvene zvezde.

Izabranici Igora Duljaja su ostvarili pobedu na teškom gostovanju minimalnim rezultatom 2:1, a strelac jedinog gola bio je Svetozar Marković u 70. minutu i Samita Baždara u 93. minutu, dok je za domaće sa bele tačke bio precizan Damir Šovšić u 95. minutu.

Iz Crvene zvezde su prosto šokirani suđenjem na jugu Srbije, a šta je zapalilo čitavu fudbalsku javnost pogledajte na snimku ispod.

ŠTA SU CRVENO-BELI PORUČILI POVODOM OVE UTAKMICE, PROČITAJTE OVDE.