El Kabi (FOTO: UEFA Europa Conference League/X)

STANKOVIĆ IPAK NIJE USPEO: Olimpijakos izbacio Ferencvaroš iz LK! (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.24 u 23:20

Fradi ostali bez Evrope.

Fudbaleri Ferencvaroša nisu uspeli da prođu u osminu finala Lige Konferencija pošto su na svom stadionu poraženi od Olimpijakosa minimalnim rezultatom 1:0. U prvom duelu tim iz Pireja slavio je istim rezultatom, tako da im je ovakav ishod odlično došao.

Jedini pogodak na susretu postigao je El Kabi iz penala u 45. minutu. ‘Crveno-beli’ su mogli i ranije da dođu do prednosti, ali El Kabi i Konstantinos Fortunis nisu bili precizni. Gosti su rutinski sačuvali prednost, ali su imali priliku  dupliraju prednost u 84. minutu kada se u šansi našao Stevan Jovetić, ali nije bio precizan.