0

PORTO U 94. MINUTU DO POBEDE NAD ARSENALOM: Osimen i Levandovski pogađali za remi!

Objavljeno: 21.02.24 u 22:55

Večeras su u okviru Lige šampiona odigrana dva susreta.

Porto je na svom terenu dočekao ekipu Arsenala. Obe ekipe po broju šansi bile su jednake, ali su mreže mirovale većim delom susreta. Jedini pogodak na meču postigao je Galeno u 94. minutu utakmice, čime je oduševio sve prisutne navijače portugalskog giganta!

Napoli je u Italiji dočekao goste iz Barselone. Nakon prvog poluvremena koje je okončano bez pogodaka, prednost Kataloncima doneo je Levandovski u 60. minutu utakmice, na asistenciju Pedrija.

Izjednačenje domaćinu doneo je nigerijski golgeter Viktor Osimen.. On je sjajno uspeo da se zagradi i da potom neometano poravna rezultat, čime je postavio i konačan rezultat utakmice – 1:1.

Revanš utakmice Lige šampiona igraju se 12. marta u Portugalu, odnosno u Barseloni.