0

NEMILOSRDNI MITROVIĆ: Srpski reprezentativac nastavlja da rešeta mreže na Bliskom Istoku! (VIDEO)

Objavljeno: 18.02.24 u 15:55

Nezaustavljiv je.

Fudbaleri Al Hilala dočekali su ekipu Al-Reada u okviru 20. kola Saudijske pro lige. Domaćin trenutno vodi 2:0, a reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta mreže i bio je precizan u oba navrata. Prvi gol postigao je u 3. minutu kada je nakon odbijene lopte u kaznenom prostoru šutno i pogodio.

Mitrović povisio na 2:0 u 29. minutu kada je postigao pogodak iz penala. Ovo je za sjajnog napadača 19. gol na 18. utakmici u domaćem šampionata, što je zaista impresivan učinak.