0

JUVENTUS ISPUSTIO POBEDU PROTIV VERONE: Vlahović pogodio sa penala, ali Stara dama ipak pravi novi kiks

Objavljeno: 17.02.24 u 23:21

Mora mnogo više za titulu.

Fudbaleri Juventusa upisali su četvrtu uzastopnu utakmicu u Seriji A bez pobede, pošto su u utakmici 25. kola odigrali nerešeno 2:2 sa ekipom Verone.

Verona je povela u 11. minutu pogotkom Mihaela Folorunša, nakon čega je Juventus golom Dušana Vlahović sa penala u 28. minutu izjednačio.

Tijani Noslin je u 52. minutu doneo novu prednost Veroni, ali je samo tri minuta kasnije Adrijen Rabio poravnao rezultat na 2:2.

Juventus je i dalje drugi na tabeli sa 54 boda, samo što sada ima devet bodova manje od vodećeg Intera koji ima i utakmicu manje. Verona se nalazi na 18. mestu na tabeli sa 20 bodova.