0

BARSELONA SE NAMUČILA PROTIV SELTE: Levandovski sa bele tačke doneo pobedu Kataloncima (FOTO)

Objavljeno: 17.02.24 u 22:20

U sedmom minutu nadoknade Levandovski spašava Barselonu.

Fudbaleri Barselone savladali su ekipu Selte rezultatom 2:1 u utakmici 25. kola španske Primere, a Robert Levandovski postigao je oba gola za pobedu Katalonaca.

Ekipa Barselone povela je u 41. minutu golom Roberta Levandovskog, zatim je ekipa Selte u 47. minuutu preko  Jaga Aspasa izjednačila, da bi ponovo Levandovki u 97. minutu sa bele tačke doneo pobedu Kataloncima.

Barselona je sa 54 boda trenutno treća na tabeli, dok je Selta na sedamnaestom mestu sa 20 bodova.