ČELSI PREOKRETOM DO BODOVA: Kristal Palas pao u završnici!

Objavljeno: 12.02.24 u 23:20

Kristal Palas sve bliži zoni ispadanja.

U okviru 24. kola Premijer lige ekipa Kristal Palasa je na svom terenu dočekala sugrađane, ekipu Čelsija.

Iako su nakon prvog poluvremena imali prednost, domaćini su potvrdili da se nalaze u krizi rezultata. Lerma je pogodio u 30. minutu, ali je u drugom poluvremenu postojao samo Čelsi.

U ranoj fazi drugog dela susreta poravnao je upravo bivši igrač Kristal Palasa, Konor Galager.. Engleski vezista doneo je i preokret potom svom timu i to u 91. minutu susreta, da bi konačnih 1:3 postavio Enzo Fernandez u poslednjim momentima utakmice.