0

MILAN SRUŠIO NAPOLI: Rosoneri u derbiju bolji od aktuelnog šampiona

Objavljeno: 11.02.24 u 23:50

Milan je trenutno treći na tabeli Serije A sa 52 boda, dok je Napoli na devetom mestu sa 35 poena.

Fudbaleri Milana savladali su Napoli rezultatom (1:0), u okviru 24. kola Serije A, a jedini gol na meču postigao je Teo Ernandez u 25. minutu.

Ernandez je nakon asistencije Rafaela Leaa loptu poslao u gol Napolija na kom je loše bio postavljen  Pjerluiđi Golinija.

U drugom poluvremenu šanse nisu iskoristili Jan Karlo Simić, kao i srpski fudbaler Luka Jović, koji je zamenio Olivijea Žirua u 80. minutu.