BRUTALNO PRVO POLUVREME CRVENE ZVEZDE: Pitanje pobednika je već rešeno!

Objavljeno: 11.02.24 u 19:41

Domaći tim dosta bolji u prvom poluvremenu.

Crvena zvezda je večeras u ‘Štark areni’ dočekala ekipu Zadra u okviru ABA lige. Tražio je tim trenera Sferopulosa izlazak iz nešto lošijeg ritma u kom se njegov tim našao prethodnih dana.

Već u ranoj fazi utakmice Crvena zvezda je pokazala da je izuzetno raspoložena na šutu za tri poena, pa su rano došli do dvocifrene prednosti. Nakon prvih deset minuta utakmice, domaći tim imao je prednost – 31:12.

Baš kao u prvoj, tako i u drugoj deonici, košarkaši Crvene zvezde demonstrirali su nadmoć nad gostima iz Hrvatske i prednost je samo rasla. Pitanje pobednika bilo je jasno već nakon prvog poluvremena, koje je pripalo ‘crveno-belima’, rezultatom 53:22.