0

BARSELONA NIJE OPRAVDALA ULOGU FAVORITA: Katalonci remizirali protiv „davljenika“

Objavljeno: 11.02.24 u 23:30

Fudbaleri Barselone remizirali (3:3) su u meču protiv Granade u 24. kolu La Lige.

Fudbaleri Barselone dobro su počeli meč i prvi stigli do vođstva pogotkom Lamin Jamal, da bi gosti u 43. minutu preko Rikarda Sančesa izjednačili.

Na startu drugog poluvremena Robert Levandovski i Fakundo Pelistri propustili su šanse na drugoj strani, da bi palestri svojim golom Granadi doneo vođstvo.

Levandovski je nakon tri minuta uzvrati golom, pa je u 64. minutu rezultat ponovo izjednačen.

Ignasi Mikel je u 66. minutu iskoristio centašut Faitua Mausase i postigao gol za vođstvo Granade, zatim je Jamal u 81. minutu svojim golom za Katalonce postavio konačan rezultat.

Katalonci sada zaostaju za vodećim Real Madridom 10 bodova.