ARSENAL ‘PONIZIO’ VEST HEM: Areola šest puta vadio loptu iz svoje mreže!

Objavljeno: 11.02.24 u 16:56

Dominacija Artetinih izabranika!

U okviru 24. kola engelske Premijer lige, gledali smo mali londonski derbi, u kom je Vest Hem na svom terenu dočekao ekipu Arsenala.

Bilo je ovo vrlo neprijatno popodne za navijače ‘Čekićara’ jer su gosti doslovno ponizili. Katastrofa domaćina najavljena je već u završnici prvog poluvremena.

Golove su redom postizali Saliba, Saka sa bele tačke, Gabriel i Trosard, a u nastavku meča ubedljiva pobeda samo je potvrđena novim pogotkom Sake, kao i golom Deklana Rajsa – 0:6.

Arsenal ovom pobedom nastavlja svoju borbu da napadne pehar Premijer lige, dok se Vest Hem bori za jedno od mesta koje vodi u Evropu naredne sezone.