ZVEZDA SAVLADALA VOŽDOVAC: ‘Zakuvalo’ se na kraju, ali tri boda ostaju u Ljutice Bogdana! (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.24 u 18:26

Zvezda pobedom otvorila prolećni deo šampionata.

Nastavljena je fudbalska Superliga Srbije, a od 16.30 sa novim/starim trenerom svoju premijeru imaju i fudbaleri Crvene zvezde. Oni su na svom terenu dočekali ekipu Voždovca.

Svoj 300. meč u dresu Crvene zvezde odigrao je levi bek, Milan Rodić. Upravo on bio je strelac prvog pogotka na susretu.

Igrao se 9. minut utakmice, kada je Rodić uspeo da matira Katića i najavi pobedu Crvene zvezde. Već u 16. minutu susreta bilo je 2:0, jer je mrežu gostiju tresao i Piter Olajinka.

Voždovac je napadao i stvarao šanse, ali je bilo više nego jasno ko će iz ovog meča otići kao pobednik, jer je Zvezda zaista bila dosta konkretnija. To su izabranici Vladana Milojevića potvrdili i u 79. minutu susreta, kada je Šerif Endiaje povisio na 3:0. Ipak, pogodak Zvezdinog napadač poništen je, pa je ostalo 2:0.

Nadu gostima doneo je Mihajlo Nešković pogotkom u 87. minutu utakmice.