1

PARTIZANOV SIGURAN START: Ivanjica pokorena, Saldanjina samba dovoljna za +4! (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.24 u 16:03

Izabranica Igora Duljaja su sada na +4 u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima utakmicu manje

Fudbaleri Partizana došli su do teško izvojevane pobede na gostovanju ekipi Javora rezultatom 0:1 u meču 20. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Prvo poluvreme ovog susreta proteklo je u veoma mirno bez izglednih šansi na obe strane, samo su domaćini zapravo uspeli da upute jedan šut ka golu Aleksandra Jovanovića.

Ključni momenat meča odigrao se u 62. minutu kada je Mateus Saldanja nakon kornera uspeo da dovede ekipu Igora Duljaja u prednost na gostovanju u Ivanjici.

Nakon velike greške odbrane Partizana Nikola Antić je skrivio prekršaj za svoj drugi žuti karton, tako da su gosti od 76. minuta igrali sa igračem manje.

Uprkos činjenici da je imao igrača više Javor nije uspeo da postigne pogodak, koji bi im potencijalno doneo bod iz okršaja sa liderom Superlige.