GOLEADA PRIPALA ‘SVRAKAMA’: Notingem Forest pružio sjajan otpor, ali ipak ostao bez bodova!

Objavljeno: 10.02.24 u 20:55

Domaćin se vraćao dva puta, ali nisu mogli i treći.

Ekipa Notingem Foresta dočekala je Njukasl u okviru 24. kola engleske Premijer lige.

Bila je ovo savršena utakmica za zatvaranje subotnjeg programa, a svi gledaoci uživali su u sjajnom fudbalu.

Poveli su gosti u 10. minutu kada je asistenciju Tripijea u pogodak pretvorio Gimaraeš. Uspeo je domaćin da odgovori preko Elange, koji je postigao pogodak u 26. minutu susreta.

Neposredno pre odlaska na odmor videli smo još po jedan gol na obe strane. Prvo je Šer pogodio za goste u 43. minutu, da bi u 6. minutu nadoknade na 2:2 poravnao Hadson-Odoi.

Konačnih 2:3 postavio je Gimaraeš svojim drugim pogotkom u 66. minutu susreta.