OBRADOVIĆ PRED MEČ SA SPLITOM: „Igraju mnogo bolje nego u prvom delu sezone, moramo biti koncentrisani“

Košarkaš Partizana Danilo Anđušić smatra da je vreme da se ekipa iskupi navijačima za dva poraza u Evroligi.
Kođarkaši Partizana će ovog ponedeljka od 19 časova dočekati ekipu Splita u okviru 19. kola AdmiralBet ABA llige.
Trener crno-belih Željko Obradović rekao je da koncentracija njegovog tima mora da bude na vrhunskom nivou.
„Posle duplog kola Evrolige nastavlja se ABA liga. Ekipa Splita koja igra mnogo bolje nego što je izgledala u prvom delu. Konsolidovali su se, imaju dobre rezultate. Tako da, kao i uvek, sa velikim respektom, sa željom da nastavimo da igramo kako smo veliki deo utakmice u Bolonji igrali. I da ta koncentracija bude na najvećem mogućem nivou“, rekao je Obradović.
Košarkaš Partizana Danilo Anđušić smatra da je vreme da se ekipa iskupi navijačima za dva poraza u Evroligi.
„Očekuje nas jako bitna utakmica posle ova dva poraza u duplom kolu Evrolige. Na nama je da pružimo najbolju moguću igru i da dođemo do dva boda i najvažnije, da pobedimo utakmicu. Split dolazi u dobrom raspoloženju. Pobedili su par važnih utakmica u poslednje vreme u Jadranskoj ligi. Tako da mislim da moramo da pristupimo od samog početka maksimalno fokusirano i koncentrisano. Verujem da ćemo tako uspeti da dođemo do pobede“, poručio je Anđušić.
Komentar(1)
Ostavi komentar
ŽOC PRELOMIO: Ova tri igrača mogu odmah da napuste klub!

Partizan se nalazi pred potencijalnim promenama u igračkom kadru pred novu sezonu.
Na listi igrača koji bi mogli napustiti klub nalaze se Ajzea Majk, Frenk Nilikina i Ife Lundberg.
Ajzea Majk, krilni centar, stigao je u Partizan tokom leta, ali ga je povreda sprečila da se u potpunosti uključi u pripreme. Tokom sezone je igrao solidno, ali nije to bilo na onom nivou koji se od njega očekivao.
Frenk Nilikina, nekadašnji NBA igrač, takođe se suočava sa problemima zbog povreda koje su ograničile njegov doprinos na terenu. Ipak, on je izrazio želju da ostane i pomogne timu u narednoj sezoni, pokazujući spremnost da se dokaže u Evroligi.

Ife Lundberg, danski bek koji je ore dolaska nastupao za Virtus iz Bolonje, potpisao je ugovor do 2026. godine, ali se i njegova situacija u klubu preispituje. Postoje šanse da ostane, ali se razmatra i mogućnost transfera.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
I ako pobede nejaki Split,bice opet euforija i prica ,,Pale se mašine,,.To je sve zamajavanje.Oni su pokazali od početka sezone nekvalitet i u Aba ligi a tek u Evroligi.Tako da ce sezona 99 posto bez trofeja.Pa zato i gledaju da dobiju licencu jer Aba ligu,mislim da nece osvojiti,i zato im treba da bi i naredne godine bili u Evroligi,ali od tog posla nema ništa.S’ obzirom na igre koje pružaju ove sezone.