0

SAIGRAČIMA FUDBALERA ZVEZDE MALI ŠORCEVI ZBOG NEČEGA: Gotovo sto minuta sa igračem manje, povratak iz mrtvih i epsko polufinale!

Objavljeno: 03.02.24 u 21:35

Slonovi došli do polufinala na čist Kohones.

Maliju je danas bilo malo i jedanaesterac, i igrač više gotovo sto minuta, Obala Slonovače se vratila iz mrtvih i prošla u polufinale.

Slonovi su slavili rezultat 1:2 u epskom meču koji će se u Africi prepričavati decenijama.

Naime, najpre su nominalni domaćini promašili penal u 17. minutu, a potom je Kosonu pocrveneo krajem prvog dela.

Ipak, poveli su fudbaleri Malija preko Dorgelesa 20 minuta pre kraja, ali je u nadoknadi Adingra odveo meč u produžetke.

Tamo je bila potpuna opsada kola domaćina turnria, koji je sa igračem manje izdržao, ali i prošao dalje golom Dijakitea na isteku drugog produžetka.

Fudbaler Zvezde, Filip Kraso, nije bio u sastavu nominalnih gostiju. Oni u polufinalu idu na selekciju Konga.