0

ŠOK NA KIPRU: Vladan Milojević prekinuo meč sa Bugarima zbog divljačkog ponašanja fudbalera Boteva! (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.24 u 17:38

Dugo mu je trebalo da proradi

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Boteva iz Bugarske rezultatom 2:1 u poslednjem meču u okviru priprema na Kipru.

Šampion Srbije je već u 8. minutu uspeo da stigne do prednosti i do golom Šerifa Endijajea na asistenciju Jovana Šljivića.

Dugo je trebalo Botevu da dođe do izjednačenja, ali je Barbosa u 37. minutu uspeo da matira Popovića za izjednačenje.

Ipak, do kraja poluvremena ponovo je Endijaje postigao pogodak posle sjajne lopte Radojevića, a teško da je bilo ko očekivao da će to biti poslednji gol na meču.

Naime, u 67. minutu odigrala se jedna nemila scena kada je fudbaler Crvene zvezde oborio Barbosu koji je burno reagovao i krenuo da se obračunava sa igračima srpskog šampiona.

Vladan Milojević besan zbog cele situacije povukao je svoj tim tako da je i poslednji duel crveno-belih završen posle svega 70 minuta igre.