0

ZANIMLJIVO VEČE U PREMIJER LIGI: Arsenal slavio na gostovanju, Luton ‘počistio’ Brajton!

Objavljeno: 30.01.24 u 23:51

Večeras je u okviru Premijer lige odigrano pet utakmica.

Notingem Forest je večeras na svom terenu dočekao ekipu Arsenala, u okviru 22. kola englekse Premijer lige. Gosti su odneli pobedu rezultatom 1:2, a golovi su viđeni u drugom delu susreta.

Mrežu domaćina ‘načeo’ je Hesus u 65. minutu na asistenciju Smit Rouva, da bi nekoliko minuta kasnije prednost poduplao Saka. Konačnih 1:2 postavio je Avonji u 90. minutu utakmice.

Ekipe Fulama i Evertona odigrale su utakmicu bez golova, dok je Luton sa 4:0 preslišao ekipu Brajtona na svom terenu. Za Luton je najbolju partiju u sezoni odigrao Elajdža Adebajo sa tri pogotka.