0

JOŠ JEDAN TRIJUMF PARTIZANA: Ovsu i Džun viđeni na delu u crno-belom dresu (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.24 u 16:54

Strelac jedinog gola na meču bio je Mateus Saldanja u 24. minutu.

Fudbaleri Partizana odigrali su treći meč na zimskim pripremama na Kipru i upisali su treći trijumf. Crno-beli su savladali bugarski Botev iz Vratse rezultatom 1:0 (1:0).

Ovo je bio prvi meč za partizanove novajlije, Leonarda Ovusua i Junga Džun Goha.

Već u četvrtom minutu crno-beli su imali priliku da opvedu. Natho je centrirao, a Marković gađao glavom, ali je promašio.

U 18. minutu poništen je gol Saldanje zbog ofsajda kod dodavanja Nemanje Trifunovića, koji je pod velikim znakom pitanja.

U prvom poluvremenu nije bilo više zanimljivosti, dok je u drugom bila jedna u 57. minutu kada je  Gajas Zahid sjajno šutirao, ali je njegov udarac ostao na prečki.

Igor Duljaj je od starta izveo sastav: Jovanović, Stojković, Marković, Medina, Antić, Ovusu, Natho, Kalulu, Zahid, Trifunović, Saldanja.

Bugari su nastupili sa sledećih 11: Barios, Mendoza, Traore, Kunde, Hristov, Mesi, Ačkov, Velev, Barbosa, Marko, Pereja.