0
Evroliga

(POLUVREME) ALBINA SERIJA OSTAVILA ZVEZDU U ŠOKU: Crveno-beli moraju da idu na sve ili ništa u drugom poluvremenu!

Objavljeno: 25.01.24 u 20:54

Utakmica koju crveno-beli moraju da dobiju

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Albi u Berlinu, u meču 23. kola Evrolige, rezultat posle prvog poluvremena je 51:36 u korist domaćina

Utakmica je krenula nešto sporije, prventsveno zbog odličnih defanzivnih sekvenca obe ekipe, a i lošeg šuta iz igre koja je malo više na ruku išla domačinu.

Tražili su se raspolođeni igrači, smatral se da će to na početku meča biti Geidratis odnosno Kumanđe kod Ali na kraju su se istakli i kao najkorisniji igrači u ove dve ekipe, Litvanac  je upisao 5 poena,žPratio ge jeJago Dos Santos sa isto toliko.  Utakmice je upaaa  u kontra ritam, koji je prvo razbio Sterling Braun trojkom, da mu nakon toga Dos Santos odgovorio istom merom

Jurila je Zvezda Albu do nekih 5 minuta drugog poluvremena, onda je usledio rafal domačina, koji je napravio seriju 16:5, i otišao na +14.