0

ZVEZDA I DALJE STOPOSTOTNA NA PRIPREMAMA: Zvezdina deca režirala trijumf nad Spartakom! (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.24 u 17:12

Završen novi pripremni meč crveno-belih.

Crvena zvezda svoj novi pripremni meč igra protiv Spartaka iz Subotice, a rezultat meča bio je 3:1 za crveno-bele.

U prethodne dve provere, crveno-beli su bili sigurni, ali ipak uz dosta oscilacija u igri, što je i očekivano za ovaj deo priprema.

Nakon prvog dela utakmice sa timom Nenada Lalatovića, delovalo je da će se i ova provera završiti uspešno, jer su Beograđani poveli preko Vladimira Lučića.

U nastavku, na samom početku drugog dela, nakon prodora Endiaja, izboren je korner, iz koga je gol postigao Lazar Nikolić, na centaršut Kange.

Dvadesetak minuta igre u nastavku je trebalo da se vidi sledeće uzbuđenje, kada je Rodić pobegao odbrani i oboren za kazneni udarac, a potom je Jovan MIjatović hladnokrvno pretvorio to u pogodak sa bele tačke.

Do kraja su Subotičani samo uspeli da umanje prednost crveno-belih, a takođe je regularan gol Stefana Mitrovića poništen usled ofsajda koji je ipak svirao arbitar.