0

TORESOVA PARTIJA KARIJERE: Barselona u završnici uspela da savlada Betis! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.24 u 21:12

Završnica koja će se dugo pamtiti.

Real Betis je večeras u okviru 21. kola španske Primere dočekao Barselonu i tom prilikom su nam ova dva kluba priredila pravi spektakl.

Jedini pogodak u prvom delu susreta viđen je u 21. minutu kada je gol postigao Feran Tores. Isti strelac za duplu prednost gostiju viđen je i na samom startu drugog dela susreta, ali se tada u priču umešao Isko.

Golovima u 56. i 59. minutu utakmice poravnao je rezultat i doneo neizvesnost. Pitanje pobednika rešeno je tek u poslednjim momentima susreta.

Prvo je Feliks na asistenciju Toresa postigao gol za 2:3, da bi het-trikom konačnih 2:4 postavio upravo Feran Tores u 94. minutu utakmice. Pošteno je reći da je Tores odigrao verovatno i najbolju partiju u karijeri.